Manufaktura dla indywidualistów

Firma ZALE istnieje od ponad 25 lat zajmuje się wyspecjalizowaną produkcją wysokiej klasy mebli na zlecenia czołowych amerykańskich architektów. http://www.zalecontracting.net

 

Firma Zale zatrudnia bardzo wysokiej klasy stolarzy o bardzo długim doświadczeniu w dziedzinie obróbki drewna posiada pełne wyposażenie w park maszynowy oraz zatrudnia 100 pracowników.

 

/Benny Zale/

 

Firma VOX Hi-Fi z 25 letnim doświadczeniem w dziedzinie budowy kolumn od ponad 4 lat nawiązała współpracę z firmą Zale co wysokie doświadczenie firmy w dziedzinie obróbki drewna oraz długoletnie doświadczenie firmy Vox w dziedzinie budowy kolumn głośnikowych dały znakomite rezultaty w postaci światowej klasy kolumn głośnikowych.

 

 

Do projektowania naszych kolumn są również zatrudnieni jedni z najlepszych na świecie inżynierów akustyków z 20 letnim doświadczeniem nagrywających w najlepszych studiach w USA gdzie nagrywa cała plejada światowych gwiazd w międzyczasie firma wykonała serię kolumn do studia The Hit Faktory gdzie nagrywały takie gwiazdy jak M Jakson, Madonna, Bery White, Tina Turner oraz inni światowej klasy wykonawcy.